Witaj SpisRadiowy.eu! ;)

Witajcie, niedawno zostałem właścicielem SpisRadiowy.eu prowadzonego dawniej przez thekrzos. Nie zamierzam tutaj za wiele zmieniać, a realizować cel tej strony jakim było i jest zebranie jak największej ilości radiostacji internetowych w jednym miejscu.

Póki co zmieniony został hosting z SixWishList.com na MintsHost.pl i to wcale nie dlatego, że ten pierwszy był gorszy. Sprawa wygląda tak, że były właściciel nie chciał utrzymywać tego na swoim hostingu, co jest chyba oczywiste.

Z jeszcze poważniejszych zmian to wyłączenie usługi Publicznych Serwerów Shoutcast. Być może kiedyś ona powróci, ale raczej niezbyt szybko, albo wcale.

Co planuję? Dodać płatne wyróżnienia dzięki czemu projekt nie będzie tak jak poprzednio finansowany przez właściciela, a będzie zarabiał sam na siebie. Nie oznacza to jednak, że niedługo dodawanie stacji będzie płatne. Zapewniam, że SpisRadiowy.eu nigdy nie stanie się płatnym katalogiem radiostacji internetowych. Płatne wyróżnienie będzie jedynie jako opcja i nikt nie będzie do niego zmuszał 😉

To tyle, mam nadzieje że współpraca między nami będzie owocna 😉