O mnie

Mam obecnie 22 lata. Dawniej zwykły webmaster i bloger, z czasem człowiek orkiestra o wielu talentach i zainteresowaniach. Od podstawówki interesowałem się tworzeniem wszelakich stron WWW, zaś pierwsze strony opierałem na silniku PHPFusion, były to strony poświęcone tematyce Motoryzacji (Moto-Center.cba.pl), Filmowo-Telewizyjnej (TVNews.c0.pl) a także w późniejszym czasie rozrywce (Luzz.c0.pl) i komunikatorowi GG (GGMax.c0.pl) . Jak doszło do tego, że zacząłem grać w Minecrafta? Minecrafta znałem już w gimnazjum od znajomych, którzy w to grywali, ale naprawdę zacząłem się nim interesować po stworzeniu w okolicach wakacji 2011 roku Vouz.pl czyli próby budowy serwisu społecznościowego takiego jak Facebook, opierałem to na darmowym jeszcze wtedy silniku, a sam serwis nie przetrwał, ale dzięki niemu i jego paru użytkownikom poznałem Minecrafta i zainstalowałem go , była to chyba beta 1.6.4 i od tej wersji zaczynałem.

Od Sierpnia 2011 roku stale zajmuję się tworzeniem serwerów Minecraft. Moim pierwszym serwerem było CraftersX, w późniejszym etapie tworzyłem kolejno EmpireX, VisualCraft, PixelCraft, JobCraft, NCraft. Obecnie prowadzę serwer ClassicSurv.eu i jest to jeden z pierwszych moich serwerów Minecraft na trybie Survival, poprzednie serwery to były FreeBuildy i RPG.

Poza Minecraftem byłem pierwszym właścicielem i założycielem stacji internetowych xFM/vFM, 4FM, oraz MagicBassFM/MagicBass.eu. Stacje te grały głownie w klimacie elektroniki. Obecnie prowadzę także kanały muzyczne na Youtube pod nazwami: XNTMusic i DCMX.

Ten Fanpage służy mi udzielaniu swoich opini na różne tematy, reklamowaniu swoich projektów i wszystkiego co robię! 🙂 Możesz także dołączyć do moich społeczności:

Moja Grupa: https://www.facebook.com/groups/XNTPL/

Discord: https://discord.gg/EGT5g4f

Fanpage Serwera ClassicSurv.eu: https://www.facebook.com/ClassicSurv/

Klub serwera ClassicSurv.eu w CraftSite: https://craftsite.pl/kluby/3-classicsurveu/

Kanał XNTMusic: https://www.youtube.com/channel/UCrTdiT_OBr1X2jjqbbNFZFg

Kanał DCMX: https://www.youtube.com/channel/UCwStWsiQAA5sg4WhG_lIV0g

Kanał XNT – Xanter (Nieaktywny, ale może kiedyś wróci do użycia): https://www.youtube.com/user/RetnaxTV