Oświadczenie w sprawie kłamstw na Youtube!

Na Youtube ktoś wmawia mi oszukanie na kwotę 30 PSC (30 zł). Takie coś nigdy nie miało miejsca! Nigdy nikogo nie okradłem, a wszelkie tego typu insynuacje są kłamstwem! Nie pozwolę sobie szkalować mojego dobrego imienia. 8 Lat robię to co robię i nie pozwolę sobie na to by ktokolwiek to zniszczył takimi kłamstwami!

Pierwsze tego typu oskarżenie padło przy reklamie CraftersX opublikowanej na kanale Forcel123, sam serwer nie istnieje od kilkunastu lat i tu należy nadmienić iż w 2013 roku jednorazowo za moją zgodą tą nazwą posługiwał się ReznowPL znany też jako MinecraftK i BlackFreit (CraftersX PvP, które nigdy nie ruszyło) i to oni oboje byli właścicielami CraftersX w tamtym czasie. Drugie tego typu oskarżenie od tej samej osoby padło pod moim najnowszym filmie dotyczącym rekrutacji na ExploreSurv.eu

W 2017 roku powstało fałszywe konto Xanter na Youtube. Nie mam z tym kontem nic wspólnego. Jeśli ta osoba oszukuje ludzi i okrada ich z PSC, to proszę mi to zgłosić. Fałszywe konto pod moim nickiem znajduje się na https://www.youtube.com/channel/UCHf8CiH9v7XcP6iUwoPDimQ (Aktualizacja 14:00 kanał Xanter (ten podszywający się) zmienił nazwę na bardziej adekwatną! Dziękuję za zrozumienie! 🙂 )

Moje jedyne konta na Youtube (Wszystkie, w tym te nieaktywne):

XNT – Xanter https://www.youtube.com/channel/UCPw0Jeoy-pI5nJvfPOtosUw

XNTMusic https://www.youtube.com/channel/UCrTdiT_OBr1X2jjqbbNFZFg

DCMX ( Zamknięte ) https://www.youtube.com/channel/UCwStWsiQAA5sg4WhG_lIV0g

DragonsBeats (Zamknięte) https://www.youtube.com/channel/UCRteuj2tyYwKPtpcBeibA_Q

MagicBass.eu (Nieaktywne, zostało sprzedane) https://www.youtube.com/channel/UCjoV0rJLDQLbNYa_yiW3f_g

XNT FUN (Zamknięte) https://www.youtube.com/channel/UC3-ACAHIErUEf8toAQg3JkQ

NCraft, CraftersX i EmpireX – Serwery Minecraft (Zamknięte ) https://www.youtube.com/channel/UCb7cW5yIeB073dsAnzgKIlA

Xanter – Stary zamknięty kanał (Zamknięte) https://www.youtube.com/channel/UC1m_fKZuONM6-2vQvnR-Mjw

PoloCenter – Centrum muzyki tanecznej (Zamknięte ) https://www.youtube.com/channel/UCfHM0DqaEmQufvB0QUR4DEA

Nie mam nic wspólnego z innymi kontami z poza tej listy

Nie organizuję losowań PaySafeCard (PSC) i nigdy tego nie robiłem na żadnym z kanałów. Jeśli otrzymywałem jakiekolwiek dotacje przez PaySafeCard na utrzymanie serwera ExploreSurv.eu (Dawny ClassicSurv.eu), to były one przekazywane na konto hostingowe za zgodą osoby, która mi je dała. Z płatności PaySafeCard prawie nikt u nas nie korzysta.

Była jedna osoba o nicku Oxozon lub też NotOk, która dała mi kody na kwotę 27 zł (27 PSC – Jeden kod na 7 PSC i jeden na 20 PSC). Ani razu użytkownik ten nie podał ile z tych kodów wydać, tylko podawał ile na nich jest i co za nie chce. Za kod na 7 PSC nie chciał nic, za kod na 20 PSC chciał rangę VIP na 62 dni. W przypadku drugiego kodu za każdym razem był informowany, że może mieć rangę na dłuższy okres czasu, ale chciał na 62 dni. Użytkownik NotOk, bo tak się zwał na Discord otrzymał z racji tego także za swoją zgodą rangę VIP na 62 dni, choć proponowano mu rangę VIP na dłuższy okres czasu. Ta dobrowolna dotacja, do której nikt nikogo nie zmuszał była przeprowadzona 28 Grudnia 2018 roku. Od tamtej pory nikt nie zgłaszał żadnych sprzeciwów wobec tej transakcji, a gdyby takowy był zgłoszony, to Oxozon (NotOk) miałby dokonany zwrot. Nie wiem czy to ta osoba, czy ktoś z rodziny tej osoby stoi za tymi kłamstwami na Youtube, ale była to po prostu pierwsza osoba którą skojarzyłem z mniej więcej z podobną kwotą PSC.

Jest to jedyne oświadczenie wyjaśniające wszystko. Nie zamierzam tego tematu dalej kontynuować i na tym kończę ten temat. Zwracajcie uwagę na to do kogo piszecie, bo jak widać moje konto na Youtube nie jest na nim jedyne i można trafić na fałszywki, które wykorzystują mój nick. Mogliście też być graczami wspomnianego ReznowPL (MinecraftK) lub BlackFreit, którzy w 2013 roku posługiwali się za moją zgodą nazwą CraftersX i byli w tamtym czasie jego właścicielami.