Kończę z serwerami Minecraft

To już jest koniec, nie ma już nic jak to mawiał tekst pewnej piosenki.

Od pierwszego serwera Minecraft zwanego CraftersX minęło dobre 7 lat
(2011 rok), to już jest wystarczający okres czasu by dorosnąć i skończyć z tym etapem w swoim życiu. W ciągu tych 7 lat  stworzyłem takie serwery jak CraftersX (7 Edycji) , EmpireX (3 Edycje) , ExMine (2 Edycje), VisualCraft (1 Edycja), PixelCraft (1 Edycja), JobCraft (1 Edycja), NCraft (4 Edycje) i ClassicSurv (1 Edycja) i ten był ostatnim jaki stworzyłem.

Z dniem 23 Stycznia 2019 roku wygasa VPS serwera ClassicSurv.eu i z nadejściem tego dnia rezygnuję z dalszej gry w Minecraft i dalszego tworzenia i prowadzenia serwerów.

Nie jest to najlepsze zakończenie tego etapu, bo chciałbym by ostatni serwer był tym wyjątkowym. Niestety ponieśliśmy klęskę z ClassicSurv.eu i nie jest to to co miało być. Nie ma graczy, a serwer prawdopodobnie padnie z dniem 23 Stycznia 2019, chyba że po prostu przejmiesz go, wykupisz vpsa i wszystko przeniesiesz.  Nie oczekuję praktycznie niczego prócz 20 zł za domenę. Serwer posiada 2 autorskie pluginy – Na prace za sztabki złota oraz komendy /pomoc i /rgn. Jesteś chętny/a? Pisz na xan@int.pl

Dziękuję wszystkim za grę na każdym moim serwerze, ale trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. To było wspaniałe 7 lat w moim życiu,  poznałem wiele osób, z którymi kontakt mam do dziś, stworzyłem dwie sieci serwerów Minecraft, a od nowego roku zacznę pracować nad nowymi projektami nie koniecznie związanymi z grami 🙂 Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystko, z tonącego okrętu jakim jest ClassicSurv.eu nie uciekam, a zatonę razem z nim w dniu wygaśnięcia VPS, a jest to 23 Stycznia 2019 roku.

Tym razem jest to oficjalny komunikat i nie zrobię nowego serwera. W poprzednich latach też tak pisałem, ale tym razem kończę z tym raz na zawsze.